wtorek, 3 kwietnia 2012

Wiosenny konkurs!

Witajcie kochani!
Ostatnim razem, kiedy odbyła się pierwsza wygrywajka, miałam małe poczucie smutku, że tylko jedną osobę nagrodziłam. Ale to nic, ponieważ pomyślałam, że nie będę czekać długo na kolejne losowanie, tylko będę je ogłaszać przy każdej nadarzonej okazji, przy każdej wolnej książce;) Dzięki temu więcej szczęśliwców zostanie obdarzonych książką, a ja sama odciążę nieco swoją półkę, która ostatnimi czasy rośnie w siłę;)

Tym razem czas na wiosenne losowanie Między wersami książek:) Dam Wam więcej czasu na zgłoszenie się i większą możliwość szansy na wygraną. Mam nadzieję, że sporo osób będzie zainteresowanych nagrodą, jaką tym razem przewiduję. A jest to... książka Ann Brashares "Nigdy i na zawsze", która dała mi sporo szczęścia w ostatnim miesiącu i teraz chętnie podzielę się nią z kimś innym, aby jemu szczęście dopisało:)


Aby wziąć udział w losowaniu, należy:
1) Zgłosić się w komentarzu pod tym postem, podając swój adres mail, na który odezwę się w razie wygranej. Gwarantuje to jeden los w konkursie.
2) Dodać bloga do obserwowanych, co daje dwa losy w konkursie. Podwójna szansa na wygranie;)
3) Jeśli chcesz zyskać trzeci głos, czyli potrójną szansę na wygraną, napisz w komentarzu obok zgłoszenia odpowiedź, dlaczego chciałbyś przeczytać książkę Ann Brashares "Nigdy i na zawsze"
Uwagi:
1)Wysyłka książki obejmuje tylko teren naszego kraju. 
2) Miło by było, gdybyście poinformowali znajomych o konkursie, linkując powyższy obrazek.
3) Zgłoszenia przyjmuję do 24.04 do północy. Wyniki zostaną ogłoszone po 25 kwietnia.

Jak widzicie, jeśli te trzy warunki spełnicie, macie większą szansę na wygraną w losowaniu:) Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Jeżeli zgłoszeń będzie dość dużo, tj. przekroczy liczbę 50, dorzucę jeszcze jedną książkę i zwycięzcę wylosuję w drugiej turze spośród osób, które nie miały szczęścia do pierwszego losowania! Oczywiście nie musicie wypełniać wszystkich warunków, one jedynie zwiększają Wasze szanse. Także zapraszam do kolejnej zabawy i wszystkim Wam powodzenia życzę!:)
Pozdrawiam i zapraszam!

96 komentarzy:

Sol pisze...

Zgłaszam się!
shadow-sol@wp.pl
Dlaczego chciałabym ją przeczytać? Ano dlatego, że po przeczytaniu wielu dobrych i pochlebnych recenzji na jej temat, została umieszczona na mojej liście małych marzeń książkowych. Która przedstawia, jakie książki pragnę mieć na swojej półce i jakie chciałabym bardzo przeczytać ;)
Info o konkursie zamieszczam u siebie w zakładce.
Pozdrawiam!

Megajra pisze...

Zgłaszam się :)
megajra8@gmail.com

A książkę chcę przeczytać dlatego, że czytałam o niej sporo pochlebnych opinii, a sama w sobie wydaje mi się interesującą lekturą. :)

Anonimowy pisze...

O, jak miło. Konkursik ;)
Zgłaszam się. Obserwuję nie od dziś, więc warunek spełniony.
Mój mail: ceisha@wp.pl

A dlaczego chciałabym książkę? Każda okazja jest dobra, by poznać coś zupełnie nowego, a ta pozycja mnie kusi.

Pozdrawiam. (informacja będzie w pasku bocznym)

Wakacyjna pisze...

Zgłaszam się :)
ntlfik@gmail.com
Banner dodany.

Książkę chciałabym przeczytać, ponieważ ostatnio czytam samą fantastykę i przydałaby mi się jakaś odskocznia. Poza tym książka bardzo ciekawie się zapowiada, a Twoja recenzja nie pozostawia wątpliwości, że książka jest świetna :)

scorpius pisze...

Niniejszym ogłaszam, swój udział w konkursie! :D
izaolen@gmail.com - obserwuję już od jakiegoś czasu, a więc spełniłam.
Bannerek dodany, pasek boczny. ;)

Czemu chciałabym ją przeczytać?
Hmm... Wiele osób ją poleca. Myślę że nie jest to zwykła książka, i ma w sobie to coś. Złej opinii na jej temat nie czytałam, temat też wydaje się ciekawy. A poza tym, nie mam gdzie jej zdobyć, co potęguje chęć jej przeczytania. :)

Pozdrowionka! :)

Karla pisze...

Biorę udział w konkursie :)
ptb@vp.pl
Chciałabym przeczytać tę książkę, ponieważ uwielbiam magiczne opowieści o miłości, dzięki nim nie tracę nadziei, że- i ja odnajdę kiedyś swoją drugą połówkę. Oprócz tego "Nigdy i na zawsze" intryguje mnie niesamowitą okładką.

Sylwuch pisze...

Zgłaszam się. :) Mój e-mail: sylwiapis@wp.pl
Banner dodałam w zakładce "konkursy". Dodaję bloga do obserwowanych.
Dlaczego chciałabym dostać tę książkę? Na pewno pomogłoby mi to, ponieważ dopiero rozpoczęłam recenzowanie, a dodanie swojej opinii do tej książki byłoby kolejnym bardzo pozytywnym doświadczeniem, które pomogłoby mi rozwijać się w kierunku recenzowania. Ponadto, nigdy nic nie wygrałam, więc byłaby to świetna motywacja do podejmowania kolejnych wyzwań. :)
Ta książka wydaje się niezwykle interesująca - coś zdecydowanie w moim stylu. Mam za sobą trzy części "Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów" tej autorki i podobały mi się, jak na literaturę młodzieżową. "Nigdy i na zawsze" jest zapewne literaturą bardziej ambitną, więc fajnie byłoby sprawdzić jak autorka poradziła sobie z tym. A wierzę, że udało się jej to! :)

Bishoujo pisze...

Zgłaszam się :)
bishoujo@op.pl
Obserwuję, banerek dodany :)

Chciałabym przeczytać książkę "Nigdy i na zawsze" ponieważ intryguje mnie jej fabuła. Chętnie zapoznałabym się z tą historią, zwłaszcza, że czytałam o niej mnóstwo pozytywnych opinii.

Miłośniczka Książek pisze...

1. Zgłaszam się do konkursu :)
milosniczkaksiazek@onet.pl

2. Obserwuję Twój blog już od dłuższego czasu :)

3. Nie będę niestety oryginalna... Chciałabym mieć okazję przeczytać tę książkę, gdyż jak zauważono już powyżej w komentarzach, zebrała sporą ilość pozytywnych opinii. A że zawsze intryguje mnie taki stan rzeczy, to sięgam za daną pozycję, aby na własne oczy przekonać się, czy zasłużenie ma tyle pochlebnych recenzji.

Zosiek pisze...

Zgłaszam się
bumpy@onet.pl

Dlaczego chcę przeczytać tę książkę? Ponieważ lubię czytać i wolę sama sprawdzić i ocenić książkę niż wierzyć cudzym opiniom.

Marcepankowa pisze...

Zgłaszam się do konkursu :)
1. adres e-mail: karolka1999@interia.pl
2. Obserwuję już od jakiegoś czasu :D
3. Nie popiszę się zbytnio oryginalnością, jeżeli napiszę, że naczytałam się tylu pozytywnych recenzji, więc chciałabym poznać historię, która urzekła już tyle osób, prawda? Tak myślałam, a więc: chociaż nie przepadam za czystymi romansami, to po pierwsze - lubię tę autorkę ( za Dżinsy, oczywiście) i chciałabym zobaczyć jak ujęła tę historię :D

atraM pisze...

Zgłaszam się ;)
1.farmamedyk@gmail.com
2.obserwuje
3.Argument na wszystko bo tak. Nie no żartuje ;) Po prostu widziałam wiele pozytywnych opinii na jej temat i ch sprawdzić czy mają racje. Poza tym ma ładną okładkę która odruchowo przyciąga mój wzrok ;)

GumcioBook pisze...

Zgłaszam się :))
g_gumciobook@onet.pl
Obserwatorem jestem już od dawna
Nie będę cię zasypywać potokiem słów, powiem tylko tyle: O książce czytałam wiele pozytywnych recenzji i już od bardzo, bardzo dawna chcę ją przeczytać, ale co rusz przeszkadza ją mi w tym ksiązki, które ciągle wychodzą.

awokadoo pisze...

A co tam też się zgłoszę ;)
k.klaudia66@gmail.com
obserwuję
A na książkę powiem prosto z mostu od dawna miałam ochotę, tylko z dostępem do niej jest trochę gorzej :3

Zaczytana pisze...

Zgłaszam się:)
edytaslodkowska91@gmail.com
obserwuję nie od dzisiaj, więc drugi warunek spełniony:D

PanoramaQueen. pisze...

biorę udział, panoramaqueen@gmail.com, jako PanoramaQueen. obserwuję.

Książka ta powinna trafić w moje ręce, aby zmienić me nastawienie do romansów sprawiając, że od chwili lektury tejże pozycji z chęcią będę sięgać po książki jej podobne.

marichetti pisze...

Zgłaszam się z przyjemnością ;)
Mój mail: marichetti@gmail.com
Oczywiście bloga obserwuję ;)

Dlaczego chciałabym przeczytać tę książkę?
Ponieważ zauroczyła mnie od pierwszego wejrzenia, a ja (wstyd się przyznać) oprócz fantastyki i lektur innych książek nie czytałam - ta mogłaby być pierwsza ;)
Pozdrawiam!

Humorzasta pisze...

Chciałabym wziąć udział w konkursie. :)
mail - sandpierz@gmail.com

Dlaczego chciałabym przeczytać książkę?
Ponieważ marzy mi się bardzo dobra historia miłosna, która będzie umiała mnie wzruszyć i po której ciężko będzie mi wziąć się w garść. A wszystkie recenzje jak do tej pory wskazują, że to może być mój długo poszukiwany cel. :)

Serdecznie pozdrawiam. :)

Anonimowy pisze...

Z wielką przyjemnością zgłaszam się.
trabska131@o2.pl

Książka od dawna mnie interesuje ;) Bardzo chciałabym ja przeczytać też ze względu na wiele pozytywnych opinii. Ma też ciekawą okładkę. Jestem wzrokowcem więc takie rzeczy zwracają moją uwagę ;)

Niestety

Dzosefinn pisze...

1. Zgłaszam się! :)
2. Już mam na ciebie oko ;) (już obserwuję)
3. dzosefinn.91@gmail.com

Dlaczego akurat "Nigdy u na zawsze" chciałabym przeczytać? Napiszę jak osoby, które zgłosiły się przede mną. Po pierwsze dobre recenzje (jeśli nie znakomite), po drugie zamiłowanie do tego typu historii, a po trzecie, w tejże powieści wyczuwam magię i blask. Nie potrafię tego precyzyjnie określić, ale wyczuwam, że po przeczytaniu jej może życie może się zmienić o 360 stopni...

MalaEmily pisze...

Zgłaszam się:) malaemily@interia.pl
obserwuję i banerek dodany w zakladce konkursy:)
Czemu chciałabym przeczytac?? dużo dobrego słyszałam o tej książce i mnie zaciekawiła:)
poza tym - "czasem miłość trwa dłużej niż życie" urzekło mnie to stwierdzenie, piękne jest i tym bardziej skłania mnie to przeczytania tej pozycji:)

Scarlett pisze...

Zgłaszam się i obserwuje bloga.
Pozdrawiam serdecznie i wesołych świąt!

Izis pisze...

Zgłaszam się, obserwuję bloga, a banerek jest na mojej stronie w zakładce "Konkursy" :)
mail: zapiski.izis@gmail.com

Chciałabym przeczytać "Nigdy i na zawsze", gdyż bardzo lubię książki o miłości, a takich ostatnio u mnie deficyt. Poza tym ma ona bardzo pochlebne recenzje :)
Pozdrawiam

Ania pisze...

Zgłaszam się;)
e-mali: ania.masajada@onet.pl
banner wstawiony do zakładki 'konkursy i wygrywajki'
bloga obserwuję;)
Książkę "Nigdy i na zawsze" bardzo chciałabym przeczytać, ponieważ wydaje się być ciekawą lekturą. Czytałam już tyle pozytywnych recenzji, że aż zazdroszczę osobom, które miały okazję się z tą książką zapoznać.

Blair pisze...

Zgłaszam się, baner dodany i blog do obserwujących.
Chciałabym przeczytać tą książkę, ponieważ dużo osób wychwala tą powieść i tę pisarkę, więc sama chciałabym przeczytać i sprawdzić czy jest to prawda :))

Alys pisze...

Zgłaszam się :)
alys22@hotmail.com
dodaję do obserwowanych i banner też już wklejam.
Chciałabym przeczytać, dlatego że zainteresowała mniej jej fabuła oraz oczywiście same pochlebne opinie innych czytelników mnie do niej jeszcze bardziej zachęcają :)
Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

Zgłaszam się - panna_nikt.blog@onet.pl
Dodaję do obserwowanych.
Banner wklejam.
Chciałabym przeczytać tą książkę ponieważ fascynują mnie motywy przedstawione w powieści. Po przeczytaniu tylu pochlebnych recenzji i opinii stała się ona moim 'must have'.
Pozdrawiam :)

Miqa pisze...

Witam,
Mój mail: x.miqa.x@hotmail.com
Obserwuję jako: Miqa
Dlaczego chcę przeczytać?
-Słyszałam o niej wiele dobrego. Po drugie bardzo podoba mi się okładka, uważam, że jest magiczna. Gustuję w tego typu książkach i mam ochotę przeczytać nieszablonową, ciekawą historię o miłości, która doprowadzi mnie do łez i dotknie mojej duszy :)

Rosemary pisze...

Zgłaszam się :). Bloga obserwuję i informację o konkursie wstawiłam na mojego bloga :)
Mój mail: rosemary.ksiazki@gmail.com
Dlaczego chciałabym przeczytać tę książkę? Bo kocham czytać! Ta powieść ma interesującą okładkę, nietypowy opis i po prostu przemawia do mnie. Od dawna mam na nią wielką ochotę!

Blair pisze...

Ja też się zgłaszam :-)
Banerek wstawiony, a bloga obserwuję ;-D

Książkę chciałabym przeczytać, ponieważ jestem skora dać tej autorce jeszcze jedną szansę w innym gatunku, ponieważ jej cykl dla młodzieży nie do końca przypadł mi do gustu ;-/

mój emali to: blair.blake@wp.pl

Wiedźminka pisze...

Zgłaszam się :)
Wstawiłam banerka, bloga obserwuję. Mój e-mail to : valeria55@wp.pl

Dlaczego chciałabym przeczytać tą książkę ? Wydaje mi się b.ciekawa i podobno to pozycja dla wrażliwców. Hm, przyznam się że nim jestem i lubię historie o wielkiej miłości.

Obywatel_Śliwka pisze...

Zgłaszam się:)
mój mail: toczkokarol18@gmail.com
bloga zaobserwowałem

Książkę chciałbym przeczytać, gdyż moja męska intuicja mówi mi, że jest beznadziejna, a jej mogę ufać, zawsze się myli.

Tristezza pisze...

Zgłaszam się :)

email : ania0278@wp.pl

A obserwuję już od jakiegoś czasu :P a banerek też wstawiam :)


A książkę powinnam dostać... dlaczego ? hmm...

1) bo konkurs trwa do 24 kwietnia, a wtedy będę obchodziła 1 urodziny bloga i byłaby to miła niespodzianka :)
2) nie mam funduszy by samej sobie ją kupić xd
3) baaaardzo chcę ją przeczytać ! :)

Jennifer Laugh pisze...

Zgłaszam się! ^^
jennifer.laugh@autograf.pl

A dlaczego chcę książkę?
Tak wiele osób mówiło mi, że to świetna książka, więc sama zapragnęłam ją przeczytać ;). (nie mówiąc już o tym, że moim półkom jest zdecydowanie za lekko w życiu ;])

boguus. pisze...

Chętnie wezmę udział (e-mail : nataliam07-97@o2.pl). Dodałam bloga do obserwowanych. Dlaczego chciałabym przeczytać tę książkę ? No przede wszystkim dlatego, że gdy przeczytałam jej opis bardzo mnie zaciekawiła. Drugim powodem są pochlebne opinię na temat tej powieści. No i ogólnie ciekawi mnie. :D

Samash pisze...

Zgłaszam się ! I oczywiście obserwuję :) Banerek też dodałam :)
samash@op.pl

Chciałabym przeczytać tą książkę, gdyż czytałam wiele ciekawych i polecających recenzji o tej książce. Uważam, że zaciekawiłaby mnie i wciągnęła do ostatniej strony. Jestem bardzo ciekawa tej powieści, która wielu czytelników zaskoczyła pozytywnie.

Rena pisze...

Zgłaszam się. Dodałam cię do obserwowanych.
Dlaczego chciałabym przeczytać książkę? Miałam na nią chrapke odkąd od niej usłyszałam. Najpierw urzekła mnie okładka, a potem opis. Potem przeczytałam wiele recenzji i jeszcze bardzie chciałam ją przeczytać.

Sheti pisze...

Zgłaszam się :D shetani11@gmail.com
Dodałam do obserwowanych a czemu chciałabym przeczytać? Bo wydaje mi się, że jest to piękna historia i chcę się w tym przekonaniu upewnić :D Poza tym czytałam mnóstwo pozytywnych opinii, więc nie mogę sobie tej książki odpuścić :D

Sophie pisze...

Zgłaszam się. ;3 Mail: nikuss1@amorki.pl
Blog dodany do obserwowanych, banner wstawiłam u siebie.
Chciałabym przeczytać tą książkę, ponieważ czytałam inne książki tej autorki i bardzo mi się podobały. Do tego naczytałam się bardzo dużo pozytywnych recenzji na temat tej książki, że bardzo chętnie bym po nią sięgnęła.

Patiopea pisze...

Do obserwatorów już się dodałam, a mój e-mail to Patiopea@interia.pl :)
Dlaczego chciałabym ją dostać? Podoba mi się przedewszystkim poruszane w niej tematy. Miłość i wiara w to, że główny bohater odnajdzie swoją miłość. Ogólnie podoba mi się także okładka i sądzę, że książka mi się spodoba, bo to chyba zawsze jest najważniejsze, nie? :)
Baner zaraz dodam na bloga :)

Pozdrawiam,
Pati ^^

Dusia pisze...

Oczywiście, że się zgłaszam ;)
Mail to essenality@fejm.pl
Dawno obserwuję twój blog,a banerek mam zamiar zaraz wstawić ;)
Chciałaby przeczytać tą książkę z kilku powodów. Po pierwsze bardzo zaciekawił mnie opis tej książki. Po drugie jest dużo opinii, które mówią, że ta pozycja jest godna uwagi. Po trzecie czytałam już kiedyś jakieś książki tej autorki i chciałabym bardzo przeczytać ją też, ponieważ bardzo podobały mi się jej wcześniejsze książki ;) Sam tytuł też bardzo przyciąga, więc trudno jest się oprzeć tej pozycji autorki ;)
Pozdrawiam ;D

Ciarolka pisze...

Zgłaszam się:)
Mail: karolina.j516@gmail.com
Blog obserwuję, baner wstawiony
http://zaczytanawksiazkach.blogspot.com/

Chciałabym przeczytać tę książkę, bo przeczytałam już straasznie dużo pochlebnych recenzji. A poza tym uwielbiam też "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" i chciałabym zapoznać się też z innymi dziełami tej autorki.
Pozdrawiam:)

sardegna pisze...

Zgłaszam się
sardegna@poczta.onet.eu
podlinkowałam i obserwuję

Julie Stranger pisze...

Zgłaszam się. Banerek dodany.;D heyday@onet.pl Obserwuję już od jakiegoś czasu. :)

Yui Tamashi pisze...

Zgłaszam się. Mój mail to: tamashiyui.blog@gmail.com
Dlaczego chciałabym przeczytać tę książkę? Kiedyś czytałam "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" tej autorki. Tamte książki bardzo mi się spodobały, gdyż miały w sobie magię prawdziwej przyjaźni, która nie wszystkim jest dana. Jednak dawały one nadzieję, że nie wszyscy zapominają o tak ważnej wartości jaką jest przyjaźń. Dlatego teraz chciałabym przeczytać kolejną książkę tej autorki.

Darek pisze...

Właśnie dodałem Twój blog do obserwowanych. Mój email to waytold@gmail.com

Jak chyba wszystkich skusiły mnie dobre recenzje książki ;)

Darek pisze...

Bannerek też już dodany na moim nowiusieńkim blogu :) http://ksiazki-recenzja.blogspot.com/p/konkursy.html

Przepowiednia pisze...

Zgłaszam się
klaudia1009@autograf.pl

Bloga już dodałam do obserwowanych.

Dlaczego chciałabym przeczytać książkę? Bo mnie zainteresowała. Przeczytałam kilka zachęcających recenzji i słyszałam wiele dobrego o autorce.

Przepowiednia pisze...

Ps. Baner też już wstawiłam :)

Bahari pisze...

Zgłaszam się i obserwuję ;)
stoje.za.drzwiami@gmail.com

Ta książka prześladuje mnie już od dawna, dlatego muszę ją w końcu przeczytać. Podoba mi się zawarty w niej motyw wędrówki dusz i reinkarnacji ;)

Gosiarella pisze...

Zgłaszam się - gosiarella@gmail.com
Obserwuję i baner wstawiam ;)

Dlaczego? Uwielbiam historię o wiecznych duszach, o wiecznej miłości, a ta się na taką zapowiada!

miumiu pisze...

miumiu_miu@wp.pl oto mój e-mail :)
a dlaczego ta książka? dużo o niej słyszałam i sama też chętnie bym się wypowiedziała na jej temat:)
obserwować nie będę.. proszę mi to wybaczyć..

ann pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Lilien pisze...

Zgłaszam się!
Habibi1610@interia.eu
Obserwowany blog juz jest - info u siebie dodałam ;]
A książkę tą chciałam przeczytac, ponieważ co rusz słyszę o niej opinie z reguły pochlebne, jak i te mniej, totez sama chcialam sprawdzić, jak to z nią jest. Czy jest wspaniała, czy nie koniecznie.
Pozdrawiam!

Ffer pisze...

Zgłaszam się!
tylko.killevippen@gmail.com
Obserwuję, baner wstawiłam.
Książkę chciałabym przeczytać, ponieważ czytałam już "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" autorstwa tej pisarki i podobało mi się, dlatego mam ochotę poznać także tę pozycję. :)

Disincentive pisze...

1) Ano zgłaszam się. A mój email to fetachan@gmail.com
2) Obserwuję jako disincentive
3) Mam zamiar ją przeczytać dłuższy czas, ale pieniądze... No tak :( No i to zawsze nowa książka do zrecenzowania :>

jovitka pisze...

1. Zgłaszam się :)
2. Obserwuję :)
3. Uwielbiam niebanalne powieści o miłości, a ta zapewne taka jest. Już od kilku osób słyszałam, że książka wciąga na maxa, więc i ja chciałabym się o tym przekonać :)


z_jovita@op.pl

Nevermore pisze...

1. Zgłaszam się
2. Obserwuję jako Nevermore
3. Chciałabym przeczytać tę książkę, ponieważ urzekła mnie już samą okładką, a po tym jak usłyszałam tyle pozytywnych opinii stwierdziłam, że muszę ją mieć:)

CollKociara pisze...

Zg się kasia_lako@wp.pl
Czytałam poprzednie książki tej pisarki i spodobały mi się. Bardzo bym chciała ją przeczytać sama okładka zachęca

Bezimienna pisze...

Zgłaszam się.
bezimiennablog@gmail.com

Chciałabym przeczytać tę książkę, ponieważ słyszałam, że porusza temat bezgranicznej miłości, a taka lektura jest mi w tej chwili bardzo potrzebna. Trzeba spowodować powrót sympatycznych uczuć ;)

Maggie pisze...

Zgłaszam się.
miauu@opoczta.pl
Bardzo bym chciała przeczytać tę książkę, ponieważ urzekł mnie i opis, i okładka. Poza tym są to moje klimaty. Widziałam także sporo pozytywnych recenzji i chciałabym się przekonać czy faktycznie jest ona taką rewelacją. Na innych książkach tej autorki się nie zawiodłam, mam nadzieję, że tak będzie też w przypadku tej :)
Już button zamieszkał i blog dodałam do obserwowanych.

Ew pisze...

Zgłaszam się.
Do obserwowanych zaraz dodam, to raz. A dwa: chciałabym przeczytać tę książkę, ponieważ słyszałam o niej wiele dobrego. Poza tym nie słyszałam jeszcze o podobnej historii. Książek tej autorki niestety nie zdążyłam jeszcze przeczytać, ale ta może być tą pierwszą. ;)
Pozdrawiam,
ew-kaa@wp.pl

Bella pisze...

Zgłaszam się!
bellatriks@vp.pl
Bloga do obserwowanych już dodałam.
Chcę przeczytać tę książkę, ponieważ bardzo zainteresował mnie jej opis w księgarni. Poza tym uwielbiam tego typu opowieści.
Pozdrawiam!
http://my-logorrhea.blogspot.com/

deszczowa_nimfa pisze...

Zgłaszam się do konkursu, bloga dodaje do obserwowanych.
Chciałabym mieć tą ksiażkę, ponieważ bardzo zaciekawiła mnie, kiedy ogladałam ją w księgarni. Tematyką, okładką, a nawet zapach ma powalający ;) Niestety, zabrakło mi pieniedzy, zeby ją kupić, ale z przyjemnoscia sie nią zaopiekuje.
romanowska6@wp.pl

Karolka pisze...

Zgłaszam się, bloga obserwuję, a bannerek zaraz dodam ;)

Książkę chciałabym przeczytać, ponieważ opowiada o miłości dwojga ludzi, miłości innej niż wszystkie, a ja lubię takie książki.
I no cóż, może nie będę oryginalna, ale książka zebrała tyle pozytywnych opinii, że chciałabym się przekonać jaka ona naprawdę jest ;)

paulinazmuda@o2.pl

Nightmare pisze...

Zgłaszam się do konkursu. Bloga obserwuję, mój email: kasiulek97@poczta.onet.pl

Chciałabym ją przeczytać, gdyż od dłuższego czasu spoglądając na półki w księgarni ona zajmuje całą widoczność moich oczu. Zawsze tylko ona wpadała mi w oko. Została zapisana do listy zakupów książkowych, ale jeśli zdarza się okazja do jej wygrania to chętnie się zgłoszę;)

Justilla pisze...

Zgłaszam się ;)
justyna10@poczta.neostrada.pl

A książkę chciałabym przeczytać, bo uwielbiam takie historie, a ta jest tak bardzo zachwalana, że nie ma siły, abym się z nią nie zapoznała :)

Alessa pisze...

zgłaszam się :) bloga obserwuję, baner także dodany.
ales.ost@gmail.com

Książkę chciałabym przeczytać ze względu na liczne, pochlebne opinie na jej temat. Oprócz tego, skoro dała Ci sporo szczęścia, to może i ja się na jakiś jego skrawek załapię? :)
Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

zgłaszam się
dorota_wysocka@epf.pl

Ew pisze...

Zgłaszam się i dodałam zarazem blog do obserwowanych. A książkę chciałabym przeczytać, ponieważ słyszałam o niej wiele dobrego, a jakoś zawsze o niej zapominam. ;)
ew-kaa@wp.pl
Pozdrawiam!

alison2 pisze...

Zgłaszam się
Mail: alison2blog@googlemail.com
Blog obserwuję, baner wstawiony
http://alison-2.blogspot.com/

Dlaczego chciałabym wygrać tą książkę? Bo jest to opowieść o szansach, jakie od czasu do czasu otrzymujemy od losu - szansach, których nie mozna ignorować, bo mogą nigdy więcej się nie powtórzyć ... Widząc szansę zdobycia tej nietuzinkowej książki po prostu muszę wziąść udział w konkursie. I to nie na pół gwizdka - muszę wykorzystać każdą możliwość na dodatkowy los. Dlatego zgłaszam się, dlatego piszę, w nadziei, że to właśnie jedna z szans jakie przewidziało dla mnie życie...

Anonimowy pisze...

Zgłaszam się. Dołączyłam do obserwatorów bloga.
A dlaczego chciałabym przeczytać tę książkę ? Przyznam szczerze, że nie mam pojęcia o czym ona jest, bo nie czytałam recenzji na jej temat. Ale już sam tytuł i okładka zachęcają do przeczytania. Mówi się: nie oceniaj książki po okładce. Ale jednak, gdy ta okładka jest ciekawa, ładna, to kusi. Domyślam się, że jest to zapewne książka o miłości. Może też taka przy której można sobie popłakać. Bardzo lubię książki, po przeczytaniu których myśli się o nich przez dłuższy czas, żyje się jeszcze długo historią jej bohaterów. Bardzo chciałabym mieć tę książkę w swojej kolekcji. Pozdrawiam serdecznie.
justyna.rudnicka_21@wp.pl

Anonimowy pisze...

Zgłaszam się :) Mail: paulina.wrobel@onet.pl
Książkę chciałabym przeczytać, ponieważ pragnę wierzyć, że każdy ma gdzieś tą swoją drugą połówkę i choćby miał jej szukać nie wiadomo ile - to w końcu znajdzie. NO i te pozytywne recenzje... ;)

Jasmine pisze...

1. Zgłaszam się:) Mój mail to: aga18ilm@interia.eu
2. Obserwuję twojego bloga.
3. Chciałabym otrzymać tę książkę głównie ze względu na tematykę, jaką porusza. Miłość tak ogromna, że niepowstrzymana, miłość nie z tego świata... taka, którą sama chciałabym przeżyć. A przecież po części gwarantuje mi to przeczytanie o niej:)

Sophie pisze...

Banner jest w zakładce 'konkursy i candies'. ;3

Paula pisze...

Dodałam do obserwowanych :)

Paula pisze...

I jestem tą samą osobą już z kontem :)

Bella pisze...

Banner wkleiłam w zakładce Konkursy.

Missy pisze...

Witam i zgłaszam się:http://wstarejksiedze.blogspot.com/ andzia.n5@gmail.com baner dodany i blog też.
A dlaczego chciałabym przeczytać książkę,bo jak sądze jest o miłości i gdy zobaczyłam tytuł skojarzył mi się z samą sobą...Bo niestety przez większość życia myślałam,że NIGDY się nie zakocham i nikt mnie nie pokocha...A kiedy już to się zdarzyło...To niestety los nas rozdzielił na ZAWSZE...Pozdraiam.

Missy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Missy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Kasia J. pisze...

Zastanawiam się właśnie, jak to się stało, że się jeszcze nie zgłosiłam, choć zaglądałam do tego konkretnego posta już kilka razy... :)
No to zgłaszam się teraz:
1.kacikzksiazka@gmail.com
2. obserwuję już od dłuższego czasu :)
3. chciałabym przeczytać tę książkę, ponieważ czytałam skrajne recenzje na jej temat, a takich sytuacjach wolę przekonać się na własnej skórze, jaka jest dana powieść :)

Katee pisze...

Zgłaszam się.
kas115@wp.pl
Obserwuję, baner też dodany.
Chciałabym przeczytać tę książkę, ponieważ okładka wpadła mi w oko i tytuł taki intrygujący :)

Deline pisze...

Zgłaszam się po książkę - ress@vp.pl
Obserwuję jako Deline ;)
A co do powodu... po prostu jestem ciekawa, co ta książka ma w sobie, że wszyscy się nią zachwycają ;)

OliwkaEwka :) pisze...

zgłaszam się :)
1. mail kochamsztuke@wp.pl
2) Obserwuję jako OliwkaEwka
3) Chcę przeczytać tą książkę, bo na pewno jest romantyczna. Kocham romanse, choć sama nigdy takiego nie przeżyłam. Uwielbiam czytac takie ksiażki, bo mogę się postawić na miejscu bohaterki i przeżywać to co ona. Jak zacznę czytać taką książkę nie robię nic póki na skończę. NAwet w szkole moge walnąć w drzwi bo czytam nawet jak idę ;) jestem uzależniona od książek i muszę czasem sobie ulżyć ;) a jak już skończę to przez miesiąc chodzę z głową w chmurach. Dlatego chcę tą książkę, bo chwilowo nie mogę odnaleźć nowej inspirującej historii z nutką romantyzmu :( mam nadzieję, że moja odpowiedź nie zabrzmiała sztucznie bo jest w 100% szczera.

banerek u mnie w pasku bocznym
pozdrawiam :)

martynag.1990 pisze...

Zgłaszam się.
- martynag.1990@wp.pl
- link do twojego już jest w zakładce Ulubione blogi.
- a czemu chciałabym tę książkę...hm...bo kocham Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów i jestem bardzo ciekawa, jak pani Ann spisała się tym razem.

Drrim pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Drrim pisze...

Zgłaszam się.
Obserwuję pod nickiem Drrim
Książkę chciałabym przeczytać dlatego, że spotkałam się już z wieloma pozytywnymi recenzjami i opiniami, w których się ją chwali.
Chcę przekonać się o tym na własnej skórze, a poza tym jestem ciekawa każdej książki i dlatego chętnie przeczytam i tę. : )

Irene Adler pisze...

Zgłaszam się.
przykubkukakao@wp.pl
Obserwuję jako Irene Adler.
Pozdrawiam :)

CiasteczkowyPotwór pisze...

Zgłaszam się :)
ciasteczkowyppotwor@o2.pl
Bloga już obserwuję.
Słyszałam dużo dobrego o tej książce. Dodając do tego, że wchłaniam prawie wszystkie książki, które mi wpadną w ręce... Uważam, że to wystarczający powód :D

Dizzy pisze...

1) Zgłaszam się! E-mail: alcia1993@op.pl
2) Obserwatorka :3
3) Książka od wielu tygodni chodzi mi po głowie i wśród moich suchych włosów wydeptała już chyba z milion ścieżek. Nie kierują mną takie pobudki jak "wyśmienite recenzje i opinie" (bez urazy, ale chwalone książki zwykle nie podchodzą do mojego czytelniczego podniebienia, a co więcej - często je zwracam) lecz intrygujący opis i... nocne niebo na okładce. Uwielbiam obserwować gwiazdy, szczególnie latem, gdy niebo bywa niemalże bezchmurne. Kładę się wtedy wygodnie na łące przy "krainie z betonu" i podziwiam miliony tych roziskrzonych kropeczek. "Nigdy i na zawsze" pachnie mi wakacjami, złotymi kłosami zboża i piaszczystą plażą - dlatego tak bardzo zalezy mi, aby ją przeczytać...

Pozdrawiam serdecznie!

dhampirka19 pisze...

Zgłaszam się
aniapaszek@vp.pl
bloga również już obserwuję:)

chcę przeczytać, bo słyszałam o niej wiele pozytywnych komentarzy
:)

Wetka pisze...

Zgłaszam się, tak na ostatnią chwilę. :)

Anonimowy pisze...

karina4@amorki.pl
Zgłaszam się.
pozdrowionka!

Paula pisze...

Jej! Ale zagmatwałam - więc wyjaśnię ci jeszcze raz: najpierw napisałam jako anonimowy z mailem paulina.wrobel@onet.pl. Potem założyłam konto więc mogłam Cię dodać do obserwowanych. Tak więc wyjaśnienie co do książki masz jeszcze w anonimie :)

natanna pisze...

Też się zgłaszam;gut.anna1@gmail.com.
Do czytania skłoni mnie treść książki o miłości,która nie przemija.A czy taka się zdarza???

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, przeczytaj, proszę, co chcesz skomentować.
Anonimie - pospisuj się.
Za wszystkie słowa - bardzo dziękuję:)