wtorek, 21 lipca 2015

Nowości od Zysk i S-ka!

Nowy tydzień przynosi nam kolejne książkowe nowości. Wczoraj, na przykład, miały miejsce dwie premiery w wydawnictwie Zysk i S-ka, które prezentuję poniżej:

"Wyspa zombie" - Øystein Stene
Format: 135 x 205 mm
Stron: 328
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Tłumaczenie: Milena Skoczko
ISBN: 978-83-7785-555-3
Premiera: 20.07.2015
Od żywych liczniejsi staną się zmarli…
Thriller, który skrywa mroczną tajemnicę.
Labofnia. Wyspa ukryta przed resztą świata gdzieś pośrodku Atlantyku. Nie figuruje na żadnej mapie, nie istnieje w żadnych wspomnieniach. Służby wywiadowcze Ameryki i Europy robią wszystko, by nikt nie dowiedział się o tym miejscu.
Mieszkańcy Labofni odznaczają się niecodziennymi cechami. Ich ciała znacznie różnią się od ciał ludzi: niższą temperaturą, słabszym pulsem, zesztywnieniem, spowolnioną przemianą materii, brakiem oddechu…
Pewnego dnia na wyspę trafia rozbitek Johannes van der Linden. Nie jest do końca pewien, skąd wyruszył i dokąd trafił. Otrzymuje schronienie i zostaje otoczony opieką. Labofnia staje się jednocześnie jego przekleństwem i wybawieniem. Musi dostosować się do nowych zasad i struktur dziwnej wspólnoty. Wkrótce przekona się, że nad
światem nieumarłych ktoś lub coś sprawuje bezwzględną kontrolę.


"Punkt zapalny" - Myke Cole
Format: 135 x 205 mm
Stron: 440
Seria: Shadow OPS
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
ISBN: 978-83-7785-627-7
Premiera: 20.07.2015

Magiczna siła niszczy wszystkie wartości i zasady. Czy ocali je jeden sprawiedliwy? Cały świat pogrążony jest w chaosie. Przyczyną tego są ludzie, którzy zostali obdarowani niezwykłą mocą. Mocą, nad którą nie potrafią panować i dlatego wokół siebie sieją spustoszenie.
Porucznik Oscar Britton postanowił działać. Uczestniczy w misjach Korpusu Operacji Nadzmysłowych, którego zadaniem jest stłumienie anarchii, a następnie zaprowadzenie porządku. Niespodziewanie jednak i on sam pada ofiarą magicznej, zakazanej siły. To sprawia, że zostaje uznany za wroga publicznego numer jeden. Korpus wie, jak należy sobie radzić w tego typu sytuacjach. Cel trzeba wytropić i zniszczyć.0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, przeczytaj, proszę, co chcesz skomentować.
Anonimie - pospisuj się.
Za wszystkie słowa - bardzo dziękuję:)