czwartek, 18 września 2014

Kupuj z Erido.pl! - kod rabatowy i inne wieści...

   My czytelnicy lubimy kupować książki. To nie ulega wątpliwości:) Cieszą nas zatem różne promocje, rabaty i inne atrakcje w księgarniach. Jedną z licznych akcji jest promocja na stronie księgarni ebookowej Erido.pl - nowo powstałej, ale już świetnie zorganizowanej. A nawet kilka promocji! Poniżej macie kilka możliwości, które ułatwią i uprzyjemnią zakupy w internecie:

1. Tytuły wydawnictwa Copernicus Center Press (wszystkie) objęte są rabatem do 40%. Szczegóły: KLIK
2. Z racji kończącego się lata wszystkie nowości na ERIDO.PL tańsze o 20%.
3. I specjalna oferta dla czytelników! Po zrobieniu zakupów w sklepie ERIDO.PL, wpisz kod rabatowy "BlogerzyzErido" a otrzymasz dodatkowe 10% zniżki!
O czym trzeba jednak pamiętać, to fakt, iż promocje i rabaty nie łączą się...

   Zachęcam do zrobienia zakupów w nowo otwartej księgarni. Mają ciekawe promocje, ale również ciekawy asortyment, a to chyba ważne przy poszukiwaniu dobrego miejsca na nasze zakupy. Osobiście przetestowałam, przejrzałam i uważam, że naprawdę warto tam zajrzeć. Kliknijcie w banerek poniżej, traficie na stronę księgarni, gdzie sami sprawdzicie, jak ciekawie mogą wyglądać zakupy.
Polecam i zapraszam!
http://www.erido.pl/

2 komentarzy:

Magda Barwińska pisze...

W tym miesiącu zaciskam pasa. Ale dobrze ze takie promocje się pojawiają.

Zaczytana bez pamięci pisze...

Ja muszę opanować swój książkoholizm, książki powoli już wychodzą z mieszkania, ale co poradzić na to, że teść ma księgarnię i zniżki dla synowej? :) postaram się opanować z tą promocją, ale może być ciężko :P

Prześlij komentarz

Zanim skomentujesz, przeczytaj, proszę, co chcesz skomentować.
Anonimie - pospisuj się.
Za wszystkie słowa - bardzo dziękuję:)